Úvod

Čo je vlastne virtuálna asistentka?

Virtuálna asistentka je Vaša záchrana, ak Vám administratíva prerastá cez hlavu, potrebujete pomôcť s bežnou komunikáciou so zákazníkmi, faktúrami, eshopom, organizáciou konferencie alebo inej udalosti, či čímkoľvek iným, čo viete delegovať a na čo už nemáte čas.

Virtuálna asistentka je pre Vás skvelým riešením, ak nepotrebujete asistentku na plný úväzok sediacu vo Vašej kancelárii. Prácu vykonáva väčšinou z domu, komunikujete emailom a telefonicky, keď je to potrebné, dohodnete si stretnutie a faktúru Vám vždy dodá s presným výpisom pracovného času.

Môžete jej zveriť starostlivosť o svoj web, profily na sociálnych sieťach a databázu klientov. Pomôže Vám tiež s online marketingom, pripraví a odošle Vaše poštové zásielky, naskenuje  dokumenty, pripraví podklady pre účtovníčku, prepíše texty z audio podoby, zabezpečí preklady. Vyhľadá pre Vás potrebné informácie na internete a obehá úrady.

Ak kvôli pracovným povinnostiam nestíhate vybaviť rôzne súkromné záležitosti, ako napr. naplánovanie a organizáciu oslavy, drobné nákupy či objednanie k lekárovi, aj s týmto sa môžete s dôverou obrátiť na túto skvelú pomocníčku.

Fantázii sa medze nekladú, všetko je na individuálnej dohode.

Zn. Všetko stíham, veď Iva vybaví smile