5 vecí, ktoré za Vás urobí virtuálna asistentka

Nestíhate? Padá Vám administratíva na hlavu? Topíte sa v množstve emailov, faktúr, podkladov a pritom by ste radi robili niečo iné? Chýba Vám pravá ruka, ktorá by všetko toto urobila za Vás, ale nemôžete ju zamestnať? Tak práve pre Vás je ideálne riešenie v podobe virtuálnej  či online asistentky, ktorá Vás odbremení a platíte jej len za odvedenú prácu. Premyslite si, ktoré činnosti a úlohy môžete delegovať a máte to vybavené. Virtuálna asistentka Vám pomôže napríklad s týmto:

  1. Komunikácia so zákazníkmi

Virtuálna asistentka vybaví bežnú dennú korešpondenciu, na jednoduché emaily a telefonáty odpovie samostatne, ostatné Vám posunie alebo vybaví v spolupráci s Vami. Postará sa o faktúry od ich vystavenia, cez zaslanie, kontrolu uhradenia, upomienky až po založenie do šanónu. Vaša databáza klientov bude vždy aktualizovaná a pripravená na použitie. A vy sa zatiaľ môžete venovať riadeniu firmy.

2 pocitace a obalky

  1. Eventy

Potrebujete zorganizovať stretnutie, pracovný obed, konferenciu, oslavu, rokovanie či naplánovať služobnú cestu? S virtuálnou asistentkou to zariadite v pohode a jednoducho. Dáte jej základné inštrukcie a ona sa už o všetko postará. A vy si už len vyberiete správne sako.

ludia siluety

  1. Texty

Pre virtuálnu asistentku nie je problém preložiť Vaše texty do angličtiny a komunikovať v cudzom jazyku s partnermi Vašej spoločnosti, môžete jej dať na starosť tiež jazykovú korektúru Vašich textov či prepisy textov z audio podoby. A vy môžete len písať a písať alebo len rozprávať a rozprávať…

text pismenka

  1. Internet

O internete viete len toľko, že existuje? Nevadí. Máte predsa virtuálnu asistentku, ktorá môže spravovať Váš web aj účty na sociálnych sieťach, posielať Vašim klientom pravidelné newslettre, vyhľadávať pre Vás potrebné informácie či urobiť prieskum trhu, konkurencia predsa nikdy nespí. A vy zatiaľ môžete vymýšľať nové marketingové stratégie.

www

  1. Nielen virtuálne a nielen pracovne

V neposlednom rade, nikde nie je napísané, že s virtuálnou asistentkou musíte komunikovať a spolupracovať len online. Ak je to potrebné, rada za Vás obehá úrady, pripraví a odošle listy a balíky, vybaví drobné firemné nákupy či sa osobne zúčastní eventu. Zabezpečí aj lístky do divadla, darček, ktorý nestíhate kúpiť, objedná Vás k lekárovi či kaderníčke. A vy môžete byť v kľude, lebo zrazu všetko stíhate.

sova za pracovnym stolom

Našli ste sa v niektorom z bodov? Ste na správnej adrese. Ako virtuálna asistentka Vám rada pomôžem a som presvedčená, že nájdeme ideálne riešenie pre Vás. V ďalších článkoch Vám prinesiem tipy na zefektívnenie Vašich administratívnych procesov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.