O mne

Kto som?

Som žena a už 11 rokov aj mama, 8 rokov dokonca dvojnásobná. S mojimi 3 mužmi, jedným veľkým a 2 malými, žijeme v krásnych Rusovciach, kde sme obklopení úžasnou prírodou a skvelými priateľmi. Proste sme sa tu nejakou náhodou-nenáhodou stretli fajn partička, za čo som nesmierne vďačná.

Od skončenia vysokej školy do nástupu na materskú „dovolenku“ som pracovala v jednej spoločnosti, niekoľko rokov na pozícii asistentky riaditeľa, kde som sa úplne našla a strašne ma to bavilo. Po materskej som sa tam na rok ešte vrátila, na inú pozíciu (aj keď som tvrdila, že to neurobím a začnem podnikať). Bol to rok ako na kolotoči, ktorý nešiel zastaviť. Do toho prišla informácia, že naša firma zaniká a tam niekde sa začal písať príbeh IvaVybavi.

Stále som chcela robiť niečo sama, ale na rozdiel od mnohých mojich talentovaných a šikovných kamarátok, ja žiadnym kreatívnym talentom nedisponujem. Netušila som, že to môžem skúsiť aj ako asistentka, až kým som nenatrafila na skvelé zoskupenie inšpiratívnych žien, E-ženy, ktoré mi ukázali, že sa to dá.

Takže som tu, som tu pre Vás, aby som Vám pomohla takmer s čímkoľvek od bežnej administratívy až po vybavenie súkromných záležitostí, keď Vy nestíhate, alebo sa musíte, či chcete, venovať niečomu inému.

Môžete sa na mňa s dôverou obrátiť, som presvedčená, že nájdeme spoločnú reč a riešenie.

Teším sa na spoluprácu smile